Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rasy loserov

22. 4. 2010

 

Taureni

Taureni jsou obrovští, jako zvířata vypadající tvorové, kteří žijí na trávou pokrytých neúrodných pláních středního Kalimdoru. Žijí pro službu přírodě, pro udržování rovnováhy mezi živly a zemí. Jako protiklad svým obrovským postavám a hrubé síle si Taureni vytvořili pozoruhodné klidné, kmenové společenství. Jak se však Taureni stanou součástí konfliktu, jsou neúprosnými protivníky, kteří využívají celou svou sílu a hmotnost na rozmáčknutí svého protivníka svými kopyty. Pod vedením svého starobylého vůdce Cairna Bloodhoofa se Taureni během invaze Burning Legion spojili s Orki, tyto dvě rasy jsou pevnými spojenci. Tak jako Orkové i Taureni bojují o udržení svých tradic a vznešené identity.

Classy: Warrior, Shaman, Hunter, Druid
Frakce: Horda
Vládce: Cairne Bloodhoof
Dopravní zvíře: Kodobeast 40lvl/60lvl
Počáteční lokace: Mulgore
Hlavní město: Thunder Bluff

 War Stomp:
Aktivováním omráčí v boji protivníka.

 Endurance:
Zvýšena maximální hodnota zdraví (hitpointů).

 Cultivation:
Přidán bonus k povolání Bylinkář (Herbalist).

 Nature Resistance:
Zvyšuje resistenci proti přírodě.

 

 

Trolové

Zlomyslní Jungle Trolové, kteří obývají mnohé ostrovy South Seas (Jižních moří) jsou známi svoji krutostí a temnou mystikou. Jsou lstiví, barbarští a pověrčiví a v jejich srdcích vře nenávist proti všem ostatním rasám.

Jeden kmen byl však přinucen ovládnout svoje předsudky po tom, jak se střetl s Thrallom, Orským Warchiefom a jeho mocnou Hordou. Trollové z Darkspear trkne, dlouhé roky odloučení od jejich domoviny v Stranglethorn Vale byli téměř zničeni skupinou Muflíků, ale Thrall a jeho Horda jich zachránili. Vděční Trollové potom přísahali, že budou navždy spojenci Hordy.

Vede jich vychytralý Shadow Hunter Vol'Jin a Darkspearstí. Trollové dnes žijí v Drotaru spolu se svými Orkskými spojenci. Jejich dědina, nazvaná po padlém vůdcovi kmene Sen'Jinovi se rozkládá na východním výběžku drsné, kamenité krajiny. Darkspear tribe má vliv i na velkou část nedalekých džunglí Echo Isles.

Jako součástí hordy, Trollové rozšířili svou loajálnost i na mocné Taureny, ale vůči manipulátorům v podobě Forsakena projevují velkou nedůvěru, protože věří že, nemrtví šíří v řadách spojenců jen neštěstí a vyvolávají spory.

Classy: Warrior, Hunter, Shaman, Rogue, Priest, Mage
Frakce: Horda
Vládce: Vol'jin
Dopravní zvíře: Ještěr 40lvl/60lvl
Počáteční lokace: Durotar
Hlavní město: Orgrimmar

 Berserking:
Aktivováním po utrpění zranění se zvýší rychlost útoků zblízka a kouzlení.

 Regeneration:
Zvyšuje rychlost obnovy hitpointů.

 Beast Slaying:
Bonus k damage proti nestvůrám typu Beast (zvíře).

 Throwing Specialization:
Zlepšuje schopnost boje s vrhacími zbraněmi.

 

 

Orkové

Orkové jsou mocnou, čestnou rasou. Všeobecně se o nich ví, že jsou hloupí, brutální a suroví, bez špetky lidskosti či sympatie pro ostatní rasy. Jejich původ je z pekelného světa Draenoru. Do království Stormwindu se dostali dimensionální bránou známou jako DArk Portál a byli přinuceni vést válku z Humany. I když o tom téměř nikdo neví, Orkové si na Draenore kdysi vybudovali hrdou, šamanistickou společnost. Pak jich však Burning Legion zkazila a využila jako figurky ve své invazi do Azerothu. Orkům se ale podařilo vzbouřit a nakonec se jim podařilo naklonit misku vah na svoji stranu a proti svým démonickým pánům. Vedeni mladým vůdcem, Thrallem si Orkové znovu získávali svou čest a chtějí jen získat své právo na život v cizí krajině.

Classy: Warrior, Shaman, Hunter, Warlock, Rogue
Frakce: Horda
Vládce: Thrall - Náčelník
Dopravní zvíře: Vlk
Počáteční lokace: Valley of Trials (Durotar)
Hlavní město: Origmar

 Blood Fury:
Aktivováním zvýší hráči sílu.

 Hardiness:
Zvyšuje resistenci proti efektům omráčení a povalení (stun a knockout).

 Command:
Zvýšená damage způsobená útokem zblízka zvířecího společníka (pet).

 Axe Specialization:
Zlepšuje schopnost boje se sekerami.

 

 

Nemrtví

Po té, jak se osvobodili od tyranské vlády Lich Kinga, odpadlá skupina nemrtvých hledala způsob jak, si zachovat svou vlastní svobodu a zničit všechny, kteří se jim postaví do cesty. Jsou známí jako Forsaken (Opuštění) a jsou oddáni službě svoji velitelce, královně banshee Sylvanas Windrunner. Tito temní bojovníci si pod ruinami bývalého hlavního města Lordaeronu vybudovali skrytou pevnost. Hluboko pod Tirisfal Glades je labyrintové Undercity, rozsáhlá bašta zla. Ve svém temném království se královští lékárníci Sylvanas snaží vyvinout zničující nový mor, takový který zahubí nejen nenáviděné nepřátele v Scourge, ale i zbytek lidstva. Aby Forsaken ještě rozšířili svůj temný vliv, uzavřeli výhodnou dohodu s primitivními rasami hordy. Ke svým spojencům však nejsou nijak loajální a využívají jich na boj proti jejich společnému nepříteli Lich Kingovi. Jen čas ukáže, jak se stoupencům zkázy a smrti bude dařit v jejich snaze pomstít se.

Classy: Warrior, Warlock, Mage, Rogue, Priest
Frakce: Horda
Vládce: Lady Sylvanas Windrunner
Dopravní zvíře: Nemrtvý kůň 40lvl/60lvl
Počáteční lokace: Trisfal Glades
Hlavní město: Undrecity

 Will of the Forsaken:
Aktivováním se hráč stane imunním vůči efektům strachu (fear), spánku (sleep) a očarování (charm).

 Cannibalize:
Pozřením mrtvoly se zrychlí obnova hitpointů.

 Underwater Breathing:
Zlepšeno dýchání pod vodou.

 Shadow Resistance:
Zvýší resistenci proti stínu.

 

 

Krvaví Elfové

Téměř 7.000 let Vysocí Elfové obdělávali jejich zářící, kouzelné království, ukryti hluboko v lesích severního Lordaeronu. Ale před pěti lety Pohroma Nemrtvých vpadla do Quel’thalasu a dovedla Elfy na pokraj zhouby. Vedeni zlým Nemrtvým Rytířem Arthasem, Pohroma zničila Sluneční studnu, čím oddělila Elfy od zdroje jejich tajemné magie. Přestože jizvy, které po sobě Pohroma zanechala jsou patrné, zbylí Elfové se spojili dohromady a převzali zpět velkou část své domoviny. Nazývajíc se Krvaví Elfové, tito chmurní přeživší se zavázali k znovuzískání jejich nesmírných sil, které kdysi ovládali. Inspirovaní jejich milovaným vůdcem Kael’thasem Sunstriderem, Krvaví Elfové hledají nové zdroje magie a prostředky, které potřebují k obraně proti neumírajícím hrůzám Pohromy.

Classy: Warrior, Mage, Warlock, Paladin, Priest, Rogue
Frakce: Horda
Vládce: Lor'themar Theron
Dopravní zvíře: Hawkstrider 40lvl/60lvl
Počáteční lokace: Eversong Woods
Hlavní město: Silvermoon

Arcane Affinity:
+10 k profesi Enchanting.

Arcane Torrent:
Zabrání všem nepřátelům ve vzdálonosti 8 yardů v kouzlení na 2 vteřiny. Taky získáte 16 many (zvyšuje se s levelem, rogue získává 20 energy) za každý uložený Mana Tap efekt.

Magic Resistance:
+5 ke všem odolnostem proti magii.

Mana Tap:
Vysaje 53 many (zvyšuje se s levelem) a dá Vám Mana Tap efektt na 10minut, můžete mít na sobě maximálně 3 Mana Tap efekty najednou.